Як «Ново Нордіск» продовжує перетворювати наукові ідеї в лікарські засоби, які рятують життя пацієнтів.

Маючи понад 100 років досвіду наукових інновацій у лікуванні цукрового діабету, «Ново Нордіск», як провідна глобальна фармацевтична компанія, пропонує нові можливості лікування у більшій кількості нозологій, ніж будь-коли раніше: ожиріння, захворювання серцево-судинної та ендокринної систем, рідкісні захворювання крові.

Зараз одна з наших місій полягає в тому, щоб підвищити обізнаність про ожиріння та його причини, надати доступ до різноманітних варіантів лікування. Ми працюємо для кращого майбутнього, де буде можливо запобігати розвитку ожиріння, лікувати це захворювання – і навіть остаточно подолати його.

Спеціально для спеціалістів охорони здоров’я, ми створили новий україномовний інформаційний онлайн простір «Rethink Obesity», де можна знайти актуальну наукову інформацію про ожиріння, його ускладнення, підходи до лікування та практичні рекомендації, а також міжнародні ресурси для дистанційного навчання.

Пошук засобів для лікування діабету та ожиріння, як і раніше, є завданням нашої компанії, але наші наукові розробки також націлені на сфери, які потребують терапевтичних рішень. Це і серцево-судинні захворювання, захворювання печінки, хвороба Альцгеймера, рідкісні захворювання крові та ендокринної системи.

Дивлячись у майбутнє, ми бачимо інновації не тільки у лікарських засобах, а й у сфері розробки пристроїв для введення препаратів та нових цифрових можливостей у сфері охорони здоров’я. Віримо в те, що врешті-решт ми зможемо знайти рішення, яке допоможе врятувати людство від цукрового діабету та інших хронічних захворювань.

UA24NNG00002

Згода